udraznianie-rur-gdansk-sopot-gdynia-trojmiasto

Udrażnianie rur - Gdańsk Gdynia Sopot

Jeśli zlew nie opróżnia się wystarczająco szybko lub spuszczanie wody z wanny po ciepłej kąpieli trwa zbyt długo, problemem może być zatkany odpływ,może być on częściowo lub całkowicie zapchany. Nasi hydraulicy są ekspertami w udrażnianiu rur - a jeśli masz uszkodzony cieknący syfon - wymienią go lub naprawią. W przypadku regularnych problemów z kanalizacją używamy kamery inspekcyjnej, aby sprawdzić wnętrze rur i ustalić gdzie jest problem. Udrożnimy każdą rurę, nie pozostawiając bałaganu i nieprzyjemnych zapachów!

Nasze pogotowie kanalizacyjne dysponuje profesjonalnym sprzętem pozwalającym zlokalizować konkretny problem w zatkanym kanale, udrożnić go i przywrócić do stanu nowości. Nasi hydraulicy starają się zidentyfikować przyczynę zatkania kanalizacji, a także doradzić, jak uniknąć zatoru w kanalizacji na przyszłość.

Mechaniczne udrażnianie rur

Udrożnienie zapchanej toalety wc ubikacji
Przepychanie odpływu wanny brodzika kabiny
Rozbijanie twardych osadów i kamienia
Udrażnianie kratek ściekowych – podłogowych
Czyszczenie młynków i pompo rozdrabniaczy
Udrażnianie poziomów i pionów w blokach
Wycinanie korzeni z rur kanalizacyjnych
Udrażnianie spiralą zlewu umywalki
Czyszczenie odpływu kuchennego z tłuszczu
Przepychanie pisuaru i bidetu
Czyszczenie odpływu liniowego

Skuteczność 100%

Łączymy nasze wieloletnie doświadczenie z najnowszą technologią, aby zagwarantować 100% skuteczności w naprawie każdej awarii kanalizacji. Korzystając z kamery inspekcyjnej, jesteśmy w stanie zobaczyć na monitorze, gdzie leży problem i wdrożyć plan naprawczy, aby usunąć dokładnie usterkę.

Szybki dojazd

Jeżeli jest to tylko możliwe wyjeżdżamy natychmiast po przyjęciu zgłoszenia od klienta.

Rzetelność

Nie odjedziemy od klienta dopóki nie rozwiążemy problemu z kanalizacją

Gwarancja

Nasze metody są skuteczne a rury wyglądają jak nowe – masz gwarancję sprawnego działania instalacji sanitarnej.

Rabaty

W przypadku większych zleceń udzielamy rabatów na wszystkie usługi hydrauliczne

Przepychanie rur – metody i sprzęt do udrażniania

Spirala elektryczna - maszyna mechaniczna o dużej mocy

Posiadamy specjalistyczne maszyny elektryczne przeznaczone do usuwania twardych i ciężkich zanieczyszczeń w kanalizacji – które posiadają wymienne groty rozbijające twarde zatory – po udrożnieniu rury wypłukujemy pozostałości wodą pod wysokim ciśnieniem . Łączenie metody mechanicznej oraz ciśnieniowej pozwala na dokładne wyczyszczenie rury odpływowej.

Metoda ciśnieniowa - dokładne oczyszczanie odpływu

Wykorzystujemy specjalne urządzenie ciśnieniowe które przez dysze wodne wyrzuca silny strumień wody. Powstające ciśnienie wypłukuje zanieczyszczenia na zewnątrz instalacji do studzienki kanalizacyjnej. Ta metoda dokładnie oczyszcza wnętrze rurociągu , chociaż nie jest tak skuteczna w przypadku stałych i twardych zatorów jak spirala elektryczna .

Kiedy wezwać pogotowie kanalizacyjne ?

Kiedy regularnie zapycha się ta sama rura w budynku – woda nie spływa tak jak powinna – masz powtarzające się problemy z kanalizacją ,to skontaktuj się ze specjalistami od udrażniania jak najszybciej . Posiadamy sprzęt i doświadczenie do zdiagnozowania i naprawy każdego typu awarii .

Udrażnianie rur cena

Rzeczywisty koszt usługi czyszczenia kanalizacji zależy od wielu różnych czynników, w tym od wielkości domu i stopnia zatkania, koszty mogą wynosić od 200 zł w górę Dzwoniąc do naszej firmy po konsultacji z hydraulikiem otrzymasz dokładną wycenę usługi kanalizacyjnej.