Pogotowie kanalizacyjne

Gdańsk Sopot Gdynia

Profesjonalne usługi kanalizacyjne w Trójmieście
Usuwanie awarii instalacji sanitarnych
Obsługa techniczna nieruchomości.
Serwis kanalizacji

pogotowie kanalizacyjne gdańsk gdynia sopot tróojmiasto

Pogotowie wodno-kanalizacyjne

Kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne to nie tylko czyszczenie kanalizacji ale również usuwanie awarii instalacji kanalizacyjnych,takich jak wymiana i naprawa uszkodzonej instalacji (rury odpływowe,studzienki,przepompownie).

Jeżeli potrzebujesz specjalistów do obsługi kanalizacji to nasza firma zajmie się wszystkim od a do z profesjonalnie .Posiadamy wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt do wykonywania usług kanalizacyjnych w Trójmieście .

Opinie

Zaufało nam tysiące klientów
osoby prywatne i firmy.

24h

Pogotowie kanalizacyjne
Gdańsk Sopot Gdynia

  • Jak długo trzeba czekać na pogotowie kanalizacyjne ?

   Wyjeżdżamy natychmiast po przyjęciu zgłoszenia od klienta.W przypadku dużej ilości awarii czas dojazdu może się wydłużyć.

  • Sprzęt do usuwania awarii jakim dysponujemy.

   Posiadamy różnorodne maszyny i urządzenia do usuwania awarii kanalizacyjnych.Posługujemy się profesjonalnymi kamerami inspekcyjnymi - posiadamy wuko - lokalizator infrastruktury podziemnej - elektryczne przepychacze - pompy elektryczne i spalinowe.

  • Jak zapobiec cofaniu się ścieków z ulicy do budynku ?

   Zainstalowanie zaworu zwrotnego ( zasuwy burzowej ) na głównej rurze kanalizacyjnej w piwnicy lub w studzience przed budynkiem , zabezpieczy nasz dom przed cofaniem się ścieków z miejskiej kanalizacji w przypadku awarii.

  • Metody udrażniania rur odpływowych

   Wykorzystujemy specjalne spirale o na napędzie elektrycznym które składają się z odcinków od 2,5 m do 5 metrów,które można ze sobą łączyć aż do długości 80 metrów .Stosujemy również metodę ciśnieniową wuko - specjalny samochód z pompą wysokociśnieniową do czyszczenia kanalizacji.

  • Często zapychają się rury co zrobić ?

   Przede wszystkim należy ustalić przyczynę powstawania częstych zatorów - do tego wykorzystujemy profesjonalną kamerę inspekcyjną która pozwoli nam na dokładną diagnozę i usunięcie usterki.

  • Usługi kanalizacyjne cena

   Dokładną cenę ustalamy po zdiagnozowaniu charakteru i zakresu problemu do naprawy.Koszty usług pogotowia wod-kan wstępnie ustalimy po rozmowie telefonicznej z klientem.

  Masz awarię ?

  Zamów specjalistów od kanalizacji

  Pogotowie kanalizacyjne 24H

  Pruszcz Gdański – Sopot – Banino – Otomin – Borkowo – Kowale – Gdańsk – Chwaszczyno – Tuchom – Leźno – Pępowo – Gdynia – Bojano – Sobieszewo – Miszewo – Niestępowo

   

  Lublewo Gdańskie – Rotmanka – Kielno – Dobrzewino – Koleczkowo – Rumia – Kosakowo – Rewa – Pierwoszyno – Pogórze – Mechelinki – Dębogórze – Mosty – Jagatowo – Rokitnica – Bielkówko – Karczemki – Suchy Dwór