ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji gdańsk sopot gdynia

Wuko ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji

Czasami rury kanalizacyjne mogą być tak zatkane i zanieczyszczone że potrzeba czegoś więcej niż spirala. Metoda czyszczenia spiralą pomaga usunąć niektóre zatory w zatkanym odpływie,ale nie usunie dokładnie osadów i tłuszczu nagromadzonego na ścianach rur o średnicy większej niż 160 mm w kanalizacji deszczowej i sanitarnej.

Do czyszczenia kanalizacji o większych średnicach używamy metody ciśnieniowej - nazywanej (hydrodynamiczne czyszczenie lub wuko) która wykorzystuje wodę pod wysokim ciśnieniem do wypłukania wszystkiego, co zatyka kanały odpływowe.

wuko gdańsk gdynia sopot

Wuko Gdańsk Sopot Gdynia

Wypłukiwanie tłuszczu i osadów

Czyszczenie kanalizacji sanitarnej

Udrażnianie studzienek kanalizacyjnych

Wypłukiwanie piasku i szlamu

Płukanie kanalizacji deszczowej

Czyszczenie wpustów i przykanalików

Udrażnianie przydomowych oczyszczalni ścieków

Pogotowie kanalizacyjne wuko

Usuwanie twardych złogów i korzeni

Przepychanie rur pod ciśnieniem

Czyszczenie kanalizacji Gdańsk Gdynia Sopot

Profesjonalne usługi wuko w Trójmieście - jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozwiązać wszystkie problemy z zapchanymi odpływami . Nasze usługi w zakresie czyszczenia kanalizacji są przystępne cenowo i bardzo skuteczne.

100% skuteczność

Metoda ciśnieniowego udrażniania kanalizacji to 100% gwarancja dokładnego usunięcia wszystkich zanieczyszczeń z wnętrza rur i kanałów.

Dobra cena

Mamy konkurencyjny cennik na usługi kanalizacyjne w Trójmieście.Jesteśmy w stanie wycenić  praktycznie każde zlecenie podczas rozmowy telefonicznej.

Szybki serwis kanalizacji

Usuwamy awarie tego samego dnia – jesteśmy na miejscu w krótkim czasie po telefonie od klienta.

Doświadczona załoga

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy którzy znają każdy punkt kanalizacji jak własną kieszeń.

Czyszczenie rur pod ciśnieniem Trójmiasto

 

Największym problemem w przypadku odpływów kuchennych i gastronomicznych jest tłuszcz który oblepia całą długość rury,przez co odpływ wody jest coraz słabszy.W gastronomii i przemyśle stosuje się specjalne separatory tłuszczu.

W budynkach mieszkalnych wszystkie tłuszcze i osady spływają wprost do kanalizacji miejskiej lub do szamba.Odpływ w instalacjach domowych po kilku latach użytkowania jest całkowicie zarośnięty i wymaga dokładnego czyszczenia pod ciśnieniem.

W tym celu używamy wielokierunkowej dyszy rozpylającej pod ciśnieniem do 200bar – wuko rozbija osady i wypłukuje je do studzienki kanalizacyjnej na zewnątrz.